Środa, 21 Marca 2018 - Lubomira, Benedykta

30 stycznia 2018r. (Wtorek) spotkanie w sprawie budowy Kompostowni Odpadów na terenie ZUO

W dniu 30 stycznia 2018r. (Wtorek) o godz 17:00 w sali Domu Ludowego Korczyna-Sporne odbędzie się oficjalne spotkanie zorganizowane przed Wójta Gminy Korczyna dotyczące planowanej budowy Kompostowni Odpadów na terenie ZUO przy ul. Białobrzeskiej w Krośnie Organizator spotkania Wójt Gminy Korczyna Osoby Zaproszone: Zarząd MPGK Krosno, Przedstawiciele Ochrony Środowiska w Rzeszowie, Władze Gminy Korczyna W tym Sołtysowie Inwestycja w/w budowy Kompostowni Odpadów obecnie jest w ostatniej fazie przygotowania inwestycji, w tym uzyskania pozwolenia na budowę. Inwestycja dostała dofinansowanie od NFOSiW w kwocie około 35 000 000 zł na realizację, Obecnie został wyłoniony w inżynier kontraktu w/w inwestycji. Zapraszamy na spotkanie.
2018-01-22 18:53 412

Komentarze

A to niespodzianka! MPGK zaczyna wszystko od nowa ! jedyna okazja zeby zacząć w rozsadnej lokalizacji. Kompostownia wcale nie musi byc w Krośnie. Tylko mieszkańcy muszą pokazać, ze nie jest im to obojetne! A może mieszkańcom Korczyny to jest obojętne ?

~mieszkaniec

Przepychanki w kwestii składowania odpadów trwają od lat. Takze w Ustrzykach i Zagórzu. Kazdy widzi zagrożenia, tylko inwestor wmawia nam, ze to wszystko dla naszego dobra. I odważnie forsuje budowę wg starej technologii "membranowej". Wiadomo, ze gdzies to musi byc, ale niech bedzie szczelna, hermetyczna - jak napisano w WPGO i jak obiecywano mieszkancom. Gdzie te obietnice ? ????

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.