Wtorek, 23 Lipca 2019 - Stwosza, Bogny, Brygidy

Aktualności

Partyzant Targowiska - Kotwica Korczyna 2:1 [FOTORELACJA] 1

Partyzant Targowiska - Kotwica Korczyna 2:1 [FOTORELACJA] 2018-05-06 23:47

Pierwsze piętnaście minut zaważyło na całym sobotnim spotkaniu Partyzanta z Kotwicą. Gospodarze po zdobyciu dwóch goli grali bardzo mądrze i nie pozwalali biało-niebieskim na zbyt wiele. W przerwie trener Gorzynik tchnął w drużynę nowego ducha i po zmianie stron korczynianie prezentowali się znacznie lepiej. Kontaktowego gola zaliczył Łukasz Zych, niestety na wyrównanie zabrakło czasu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu.

Kultura i sport Więcej
Partyzant Targowiska - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE]  12

Partyzant Targowiska - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 2018-05-05 13:23

Do arcyciekawego meczu dojdzie dzisiaj w Targowiskach, gdzie miejscowy Partyzant podejmie korczyńską Kotwicę. Będzie to spotkanie niemal na szczycie, bo zmierzą się ze sobą druga i trzecia drużyna klasy okręgowej. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - Czarni Jasło 2:0 [FOTORELACJA] 0

Kotwica Korczyna - Czarni Jasło 2:0 [FOTORELACJA] 2018-05-05 13:16

W świąteczny czwartek piłkarze Kotwicy Korczyna postarali się o udaną majówkę dla siebie oraz kibiców i pewnie ograli Czarnych Jasło 2:0 po golach Łukasza Zycha, który rozegrał bezapelacyjnie najlepszy mecz w barwach nas

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - Czarni Jasło [RELACJA LIVE] 2

Kotwica Korczyna - Czarni Jasło [RELACJA LIVE] 2018-04-29 23:58

Drugi z rzędu mecz na własnym obiekcie rozegrają piłkarze korczyńskiej Kotwicy. I to jaki mecz! Będzie to hitowe starcie z Czarnymi Jasło. Zapraszamy wszystkich na stadion przy ul. Szeptyckiego już w czwartek 3. maja o 13:00. Tych, którzy nie będą mogli pojawić się na na tym arcyciekawym pojedynku, zapraszamy do czytania tradycyjnej relacji. 

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka 2:0 [FOTORELACJA] 0

Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka 2:0 [FOTORELACJA] 2018-04-29 23:48

Kotwica podtrzymała świetną serię wygranych w rundzie wiosennej. Tym razem bez punktu z Korczyny wyjechali piłkarze Grabowianki Grabówka, którzy ulegli miejscowym 0:2. Gole dla biało-niebieskich zdobyli: z rzutu karnego Łukasz Zych oraz niezawodny Sławomir Jurczak. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania. 

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka [RELACJA LIVE] 1

Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka [RELACJA LIVE] 2018-04-22 23:42

W niedzielę 29. kwietnia, już po raz dwudziesty w sezonie 2017/2018, na boiska wybiegną piłkarze klasy okręgowej. W ramach tej serii gier korczynianie podejmą na swoim terenie outsidera - zamykającą tabelę Grabowiankę Grabówka. Zachęcamy do śledzenia naszej cotygodniowej relacji live.

Kultura i sport Więcej
Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna 1:2 [FOTORELACJA] 0

Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna 1:2 [FOTORELACJA] 2018-04-22 23:28

Kotwica znów z tarczą! Tym razem biało-niebieskim nie dała rady Nafta Jedlicze. Korczynianie zwyciężyli na boisku rywala 2:1, a katem Nafciarzy okazał się Sławomir Jurczak - zdobywca dwóch goli, reprezentujący niegdyś ekipę z ul. Konopnickiej 1. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego spotkania.

Kultura i sport Więcej
Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 12

Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 2018-04-17 17:47

W niedzielę - 22. kwietnia korczyńska Kotwica rozegra swój kolejny mecz. Tym razem podopieczni Roberta Gorzynika udadzą się do Jedlicza na batalię z tamtejszą Naftą. Postaramy się o tradycyjną relację live. 

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza Krosno 2:1 [FOTORELACJA] 7

Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza Krosno 2:1 [FOTORELACJA] 2018-04-16 00:11

Korczynianie bardzo źle rozpoczęli niedzielny mecz z ekipą z Osiedla Markiewicza, gdyż przegrywali już od 2. minuty po golu Sebastiana Meiera. Druga odsłona przyniosła transformację miejscowych, którzy ambitnie walczyli o zwycięstwo do ostatnich minut. Znów niezastąpiony okazał się Sławomir Jurczak, który dopisał do swojego dorobku kolejne dwa trafienia (sześć goli w trzech wiosennych pojedynkach). Zachęcamy do przypomnienia sobie tych pięknych chwil, które uwieczniła na zdjęciach Patrycja Kmon. 

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza [RELACJA LIVE] 17

Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza [RELACJA LIVE] 2018-04-09 09:31

W niedzielę 15. kwietnia, korczyńska Kotwica podejmie na własnym boisku ekipę OKS Markiewicza Krosno. Początek meczu o godzinie 13:00. Dla tych, którzy nie będą mogli wybrać się na stadion przy ulicy Szeptyckiego, przygotujemy relację live. 

Kultura i sport Więcej

Najnowsze komentarze

Wznowienie postępowania na temat wysypiska.
Whoa quite a lot of great knowledge. ...
~Anthonyecomi
Wznowienie postępowania na temat wysypiska.
Seriously all kinds of awesome data! ...
~NormanWipse