Niedziela, 19 Sierpnia 2018 - Boleslawa, Juliana

Aktualności

Kotwica Korczyna - Czarni Jasło [RELACJA LIVE] 2

Kotwica Korczyna - Czarni Jasło [RELACJA LIVE] 2018-04-29 23:58

Drugi z rzędu mecz na własnym obiekcie rozegrają piłkarze korczyńskiej Kotwicy. I to jaki mecz! Będzie to hitowe starcie z Czarnymi Jasło. Zapraszamy wszystkich na stadion przy ul. Szeptyckiego już w czwartek 3. maja o 13:00. Tych, którzy nie będą mogli pojawić się na na tym arcyciekawym pojedynku, zapraszamy do czytania tradycyjnej relacji. 

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka 2:0 [FOTORELACJA] 0

Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka 2:0 [FOTORELACJA] 2018-04-29 23:48

Kotwica podtrzymała świetną serię wygranych w rundzie wiosennej. Tym razem bez punktu z Korczyny wyjechali piłkarze Grabowianki Grabówka, którzy ulegli miejscowym 0:2. Gole dla biało-niebieskich zdobyli: z rzutu karnego Łukasz Zych oraz niezawodny Sławomir Jurczak. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania. 

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka [RELACJA LIVE] 1

Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka [RELACJA LIVE] 2018-04-22 23:42

W niedzielę 29. kwietnia, już po raz dwudziesty w sezonie 2017/2018, na boiska wybiegną piłkarze klasy okręgowej. W ramach tej serii gier korczynianie podejmą na swoim terenie outsidera - zamykającą tabelę Grabowiankę Grabówka. Zachęcamy do śledzenia naszej cotygodniowej relacji live.

Kultura i sport Więcej
Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna 1:2 [FOTORELACJA] 0

Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna 1:2 [FOTORELACJA] 2018-04-22 23:28

Kotwica znów z tarczą! Tym razem biało-niebieskim nie dała rady Nafta Jedlicze. Korczynianie zwyciężyli na boisku rywala 2:1, a katem Nafciarzy okazał się Sławomir Jurczak - zdobywca dwóch goli, reprezentujący niegdyś ekipę z ul. Konopnickiej 1. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego spotkania.

Kultura i sport Więcej
Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 12

Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 2018-04-17 17:47

W niedzielę - 22. kwietnia korczyńska Kotwica rozegra swój kolejny mecz. Tym razem podopieczni Roberta Gorzynika udadzą się do Jedlicza na batalię z tamtejszą Naftą. Postaramy się o tradycyjną relację live. 

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza Krosno 2:1 [FOTORELACJA] 7

Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza Krosno 2:1 [FOTORELACJA] 2018-04-16 00:11

Korczynianie bardzo źle rozpoczęli niedzielny mecz z ekipą z Osiedla Markiewicza, gdyż przegrywali już od 2. minuty po golu Sebastiana Meiera. Druga odsłona przyniosła transformację miejscowych, którzy ambitnie walczyli o zwycięstwo do ostatnich minut. Znów niezastąpiony okazał się Sławomir Jurczak, który dopisał do swojego dorobku kolejne dwa trafienia (sześć goli w trzech wiosennych pojedynkach). Zachęcamy do przypomnienia sobie tych pięknych chwil, które uwieczniła na zdjęciach Patrycja Kmon. 

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza [RELACJA LIVE] 17

Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza [RELACJA LIVE] 2018-04-09 09:31

W niedzielę 15. kwietnia, korczyńska Kotwica podejmie na własnym boisku ekipę OKS Markiewicza Krosno. Początek meczu o godzinie 13:00. Dla tych, którzy nie będą mogli wybrać się na stadion przy ulicy Szeptyckiego, przygotujemy relację live. 

Kultura i sport Więcej
LKS Tarnawa - Kotwica Korczyna 1:3 [FOTORELACJA] 13

LKS Tarnawa - Kotwica Korczyna 1:3 [FOTORELACJA] 2018-04-09 09:08

Kotwica Korczyna sprawiła swoim kibicom nie lada niespodziankę wygrywając 3:1 na bardzo ciężkim terenie w Tarnawie. Biało-niebiescy przegrywali 0:1 lecz prędko zdołali się podnieść i jeszcze przed przerwą "wyciągnęli" wynik, który utrzymali już do końca spotkania. Po zamianie stron do głosu doszli gospodarze, ale nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego Mularza. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Kultura i sport Więcej
LKS Tarnawa - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 18

LKS Tarnawa - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 2018-04-07 11:20

W niedzielę 8. kwietnia korczyńska Kotwica uda się do Tarnawy na mecz z tamtejszym LKS-em. W rundzie jesiennej podopieczni Roberta Gorzynika łatwo ograli rywali 4:1, a wszystkie gole dla biało-niebieskich zdobył wówczas Sławomir Jurczak. Jutro będzie ciężko o powtórzenie tego wyniku, zwłaszcza że gospodarze wzmocnili się ostatnio Piotrem Laskowskim z Cosmosu Nowotaniec, który jeszcze nie tak dawno znakomicie radził sobie w III lidze. Początek meczu o godzinie 15:00. W miarę możliwości, postaramy się o przeprowadzenie relacji live.

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - Polonia Kopytowa 5:1 [FOTORELACJA] 12

Kotwica Korczyna - Polonia Kopytowa 5:1 [FOTORELACJA] 2018-03-31 15:34

Na inaugurację rundy wiosennej Kotwica Korczyna pokonała Polonię Kopytowa 5:1. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli: Jurczak dwie, Cieplik, Ł. Zych i D. Zych natomiast dla przyjezdnych honorowe trafienie zanotow

Kultura i sport Więcej

Najnowsze komentarze

Zawody w biegach narciarskich
[url=http://psychologytweets.com]how to ...
~ntaletrrim
Zawody w biegach narciarskich
[url=http://istanbulexpressonline.com]vi...
~ytaletfqej
Jabłka dla mieszkańców.
lisador tem generico de cialis generic...
~SteeveDow
Zawody w biegach narciarskich
[url=http://istanbulexpressonline.com]wh...
~ktaletdgfy
Jabłka dla mieszkańców.
Подарок руководителю,...
~Dennisameno
Jabłka dla mieszkańców.
Парикмахерская – это ...
~Jamesflals