Niedziela, 19 Listopada 2017 - Seweryny, Maksyma, Salomei

Aktualności

OKS Markiewicza Krosno - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 8

OKS Markiewicza Krosno - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 2017-08-19 11:30

Niedziela, 20. sierpnia, stadion przy ul. Bursaki w Krośnie, godzina 16:30. To właśnie na tej arenie o wspomnianej porze spotkają się ekipy OKS-u Markiewicza i Kotwicy Korczyna. Zapraszamy do śledzenia relacji live.

Kultura i sport Więcej
Kotwica Korczyna - LKS Tarnawa 4:1 [FOTORELACJA] 1

Kotwica Korczyna - LKS Tarnawa 4:1 [FOTORELACJA] 2017-08-17 00:39

Korczynianie we wtorek - 15. sierpnia spotkali się na własnym boisku z LKS-em Tarnawa. Pierwsze minuty przebiegały pod dyktando gości, ale gdy do głosu doszli biało-niebiescy a konkretnie mówiąc "Man of the Match" - Sławomir Jurczak, przyjezdni nie byli już w stanie ani na chwilę zagrozić rozpędzonej Kotwicy. Wspomniany Juri zaliczył cztery trafienia. Warto dodać, że zawody poprowadził I-ligowy arbiter - 29-letni Paweł Kantor z Dębicy.

Kotwica Korczyna - LKS Tarnawa [RELACJA LIVE] 6

Kotwica Korczyna - LKS Tarnawa [RELACJA LIVE] 2017-08-15 00:47

Jeszcze nie opadły emocje po sobotnim starciu z Polonią Kopytowa, a już dzisiaj biało-niebiescy podejmą u siebie kolejnego beniaminka. Rywalem Kotwy w świąteczny wtorek będzie LKS Tarnawa. Zapraszamy do śledzenia naszej tradycyjnej relacji live.

Polonia Kopytowa - Kotwica Korczyna 0:3 [FOTORELACJA] 1

Polonia Kopytowa - Kotwica Korczyna 0:3 [FOTORELACJA] 2017-08-15 00:40

W minioną sobotę korczynianie pewnie ograli na wyjeździe beniaminka klasy okręgowej - Polonię Kopytowa 0:3 po trafieniach Jurczaka, Słowika i Balawajdra. W rozwinięciu artykułu prezentujemy Państwu fotorelację z tego spotkania.

Polonia Kopytowa - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 1

Polonia Kopytowa - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 2017-08-12 16:49

Witamy Państwa z Kopytowej gdzie swój pierwszy mecz w sezonie 2017/2018 rozegra Kotwica Korczyna. Zapraszamy do śledzenia relacji live.

Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica 3:1 [FOTORELACJA] [VIDEO] 15

Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica 3:1 [FOTORELACJA] [VIDEO] 2017-06-26 11:27

W minioną sobotę piłkarze zakończyli sezon 2016/2017. Korczynianie po dobrej drugiej połowie ograli Iskrę Przysietnica 3:1, ale przed przerwą kibice nie mieli powodów do zadowolenia, bo ich ulubieńcy grali słabo. Zmiany jakich dokonał w przerwie Robert Gorzynik przyniosły efekt i biało-niebiescy po ostatnim gwizdku mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania. Poniżej znajduje się także link do nagrania bramki Sławomira Jurczaka.

Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica [RELACJA LIVE] 5

Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica [RELACJA LIVE] 2017-06-19 17:03

Przed nami ostatnia kolejka sezonu 2016/2017, która w całości zostanie rozegrana w sobotę o 17:00. Rywalem podopiecznych Roberta Gorzynika będzie Iskra Przysietnica. Nie zabraknie naszej relacji live.

Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna 3:1 [FOTORELACJA] 0

Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna 3:1 [FOTORELACJA] 2017-06-19 16:56

W sobotę korczynianie ulegli na wyjeździe Iwonce Iwonicz 1:3. Ozdobą meczu można nazwać honorowe trafienie dla biało-niebieskich, którego autorem był Konrad Słowik. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 10

Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE] 2017-06-15 23:43

Piłkarze Kotwicy Korczyna i Iwonki Iwonicz nie odpoczną długo po czwartkowych spotkaniach. Już w sobotę zmierzą się ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Początek meczu o 16:30. Zapraszamy do śledzenia relacji live, przypominamy, że strona wymaga odświeżania.

Kotwica Korczyna - Szarotka Uherce 2:1 [FOTORELACJA] 2

Kotwica Korczyna - Szarotka Uherce 2:1 [FOTORELACJA] 2017-06-15 23:34

Biało-niebiescy po ciężkim boju ograli dzisiaj Szarotkę Uherce 2:1 dzięki trafieniom Grzegorza Rogalskiego i rezerwowego Dawida Zycha. Jak zwykle, tak i tym razem, przygotowaliśmy dla Państwa fotorelację. Grała dzisiaj takż