Sobota, 25 Listopada 2017 - Erazma, Katarzyny

Gaudium Łężyny - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE]

Kotwica Korczyna, jutro (05.11) spotka się na wyjeździe z sąsiadem z ligowej tabeli - Gaudium Łężyny. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. Zapraszamy do śledzenia relacji live.
Biało-niebiescy, podobnie jak Gaudium, przed tygodniem odpoczywali, ponieważ mecze zostały odwołane ze względu na zły stan boisk po opadach deszczu. Korczynianie w dwunastu spotkaniach ugrali 22. punkty i zajmują VI lokatę. Patrząc natomiast na statystykę wyjazdów przedstawia się ona następująco, cztery wygrane, trzy przegrane, zero remisów i bilans bramkowy 15:12.

Nasi rywale zgromadzili do tej pory 21. "oczek" i plasują się na VII pozycji. Na swoim terenie zwyciężyli trzy razy, dwa razy zremisowali i dwa razy przegrali. Łężynianie u siebie legitymują się bilansem 12:8.

Sędziują: Komański, Geldner, Bocoń

Kotwica: Mularz - Kolasiński, Ł. Zych, Janusz, P. Urbanek - Cieplik, K. Urbanek, Rogalski, Balawajder - Słowik, Jurczak, rezerwa: M. Zych, Białogłowicz, Puk, Pisula

W Łężynach wietrznie, ale słonecznie

Jeszcze o 12:45 na obiekcie bylo 5 osób, teraz jest ich około 30!:)

ZACZYNAMY

3 - 0:1!!!!!!! Nieudana pułapka ofsajdowa miejscowych! Słowik zagrał ze środka pola do wychodzącego Jurczaka, ten podbiegł z piłką kilkanaście metrów i bez problemów pokonał bramkarza

5 - Słowik strzelał wysoko nad bramką, ale mimo wszystko dobra decyzja

9 - błąd P. Urbanka w rozegraniu, na szczęście bez konsekwencji

13 - mecz zabezpieczają policjanci w trzech radiowozach

15 - małe nieporozumienie w naszych szykach obronnych, Smoleń minął Mularza, kopnął w stronę bramki, ale piłkę wybił wracający Janusz

20 - pierwsze minuty przebiegały pod dyktando Kotwicy, wydawało się, że nasi stłamszą rywali, ale teraz do głosu doszli Katolicy i coraz lepiej poczynają sobie na połowie biało-niebieskich

28 - Balawajder szukał Jurczaka w polu karnym ale niewiele zabrakło by Sławek doszedł do tej piłki

52 - żółtko dla Janusza za faul

57 -; Smoleń pomylił się w znakomitej sytuacji!

58 - Rogalski świetnie przerzucił piłkę do Balawajdra, ten pobiegł z nią w stronę bramki, ale fatalnie przestrzelił..

63 - 0:2!!!!!!! Brawo panowie!!!! Gaudium miało aut, K. Urbanek zbił piłkę do Jurczaka ten dograł do Słowika, a Kony popędził w stronę bramki miejscowych i ładnym, mierzonym strzałem przy słupku pokonał bramkarza

80 - od momentu zdobycia drugiego gola, Kotwica  nie angażuje się w jakieś szaleńcze ataki, z gospodarzy też jakby zeszło powietrze