Sobota, 29 Luty 2020 - Lecha, Lutoslawa

Jest szansa na zmianę lokalizacji wysypiska.

Po ostatnim zebraniu wiejskim, w którym uczestniczyli między innymi Przewodniczący Sejmiku Województwa Pan Jerzy Borcz oraz Prezes MPGK Krosno Pan Janusz Fic mieszkańcy otrzymali deklarację, iż rozbudowa wysypiska w Krośnie zostanie wstrzymana i najprawdopodobniej rozbudowie ulegnie wysypisko w Zagórzu.
Sejmik Wojewódzki podjął decyzję o połączeniu regionów gospodarowania odpadami i dzięki temu wysypisko w Zagórzu będzie obsługiwać również region Krośnieński, co pozwoli na wstrzymanie inwestycji w Krośnie przy ulicy Białobrzeskiej.

W dalszym ciągu nie wyjaśniła się na zebraniu decyzja w sprawie kontenerów socjalnych. Władze naszej Gminy nie zabrały na zebraniu głosu w tej sprawie. Jedyną szansą na blokadę tej inwestycji jest pomoc ze strony Stowarzyszenia "SMOT" Turaszówka, które zdeklarowało się do pomocy w tej sprawie.

Poniżej zamieszczamy zapis wideo z zebrania. Przepraszamy za słabą jakoś zapisu dźwięku, ale nagłośnienie na sali było niestety bardzo słabej jakości.2015-12-18 10:47 2262

Komentarze

~karol

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.smot/?fref=photo UWAGA!!!! odebrane dzisiaj !!!!! SKO uchyla zaskarżona decyzję w całości i przekazuje sprawę do ponownego rozpatrzenia przez organ I instancji !!!!!!! sprawa inwestycji 22 sztuk BIOREAKTORów wraz z PLACEM do STABILIZACJI ODPADÓW w I fazie przy ul. Białobrzeskiej w KROŚNIE !!!! Prosimy o udostępnianie tego linku aby dotarło do większej ilości !!!!!

~aneta

... UWAGA!!!! odebrane dzisiaj !!!!! SKO uchyla zaskarżona decyzję w całości i przekazuje sprawę do ponownego rozpatrzenia przez organ I instancji !!!!!!! sprawa inwestycji 22 sztuk BIOREAKTORów wraz z PLACEM do STABILIZACJI ODPADÓW w I fazie przy ul. Białobrzeskiej w KROŚNIE !!!! https://www.facebook.com/stowarzyszenie.smot/photos/pcb.243629089349382/243627346016223/?type=3&theater więcej na http://www.smot.com.pl i Facebook https://www.facebook.com/stowarzyszenie.smot/?fref=photo ...

~ALLAH

www.smot.com.pl

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.