Sobota, 25 Listopada 2017 - Erazma, Katarzyny

Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn [MECZ ODWOŁANY]

Po porażkach z ekipami Przełomu i Startu, korczynianie chcą jak najszybciej się zrehabilitować. Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do tego, bo w niedzielę do Korczyny przyjedzie drużyna, która na wyjeździe przegrała wszystkie mecze i strzeliła tylko jedną bramkę, a mianowicie LKS Skołyszyn. Goście za wszelką cenę będą chcieli przerwać tę niechlubną passę, tym bardziej, że dobrze wspominają swój występ przy ul. Szeptyckiego sprzed kilku miesięcy, kiedy to ograli Kotwę 0:2. Zapraszamy do przeglądania naszej relacji.
Podopieczni Grzegorza Piotrowskiego mają spore kłopoty ze zdobywaniem goli, bo w dwunastu kolejkach udało im się tylko dwanaście razy pokonać bramkarza rywali. LKS to obecnie 13. zespół "okręgówki" z liczbą 11. punktów na koncie. Skołyszyn przed kilkoma dniami ograł Grabowiankę 3:1.

Biało-niebiescy pozostawili po sobie dobre wrażenie we wspomnianych starciach z Beskiem i Rymanowem, ale jak wszyscy wiemy, za samą postawę punktów nie ma a podium się nieco oddaliło. Korczynianie chcą spędzić zimową przerwę na pudle i powalczą w ostatnich trzech pojedynkach o pełną pulę.
Piłkarze Roberta Gorzynika zgromadzili 22. "oczka" i plasują się na 5. pozycji.

Sędziują: Jagieła, Grześkow, Blicharczyk

Początek meczu o godzinie: 13:00 - PAMIĘTAJMY O ZMIANIE CZASU W NOCY Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ ;)