Wtorek, 16 Lipca 2019 - Mariki, Benity, Eustachego

Krystian Gazda – jedyny z Korczyny

Najbliższa niedziela to kolejny bardzo ważny dzień w dziejach naszego kraju. To my sami podejmiemy decyzję, kto ma stać na czele narodu i decydować o najważniejszych sprawach. Wybierzemy posłów i senatorów. Jednym z kandydatów do parlamentu jest Krystian Gazda z Korczyny.

Kto zadba lepiej o nasze interesy, niż miejscowy? Kto zna potrzeby i problemy lokalne? Czy nie warto mieć swojego przedstawiciela w rządzie? My nie będziemy namawiać na kogo oddać swój głos, ale odpowiedzi na te pytania nasuwają się same.

Warto postawić na młodego, ale już doświadczonego człowieka, który z powodzeniem prowadzi swój biznes, a przede wszystkim jest osobą stąd. Na dodatek jest człowiekiem otwartym, z którym można porozmawiać na każdy temat, i który jako poseł, będzie na pewno bardziej dostępny niż każdy inny członek parlamentu.

Rozmawiając z mieszkańcami Korczyny i nie tylko, zdążyliśmy się przekonać, że sporo ludzi poprze jedynego kandydata z naszej miejscowości.

Nie wierzcie, że ostatnie miejsce na liście KUKIZ’15 jest miejscem straconym. Na Krystiana zagłosują między innymi takie znane postacie jak: biegaczka narciarska – Ewelina Marcisz, piłkarz – Patryk Fryc czy Mistrz Polski Cukierników – Mirosław Pelczar.

KRYSTIAN GAZDA, KANDYDAT DO SEJMU, LISTA KWW KUKIZ’15, MIEJSCE OSTATNIE

Więcej informacji: www.KrystianGazda.pl

2015-10-23 12:56 1572