Niedziela, 28 Maja 2017 - Jaromira, Justa, Justyny

Partyzant Targowiska - Kotwica Korczyna [RELACJA LIVE]

Kolejne emocjonujące spotkanie czeka kibiców Kotwicy Korczyna. W sobotę, 29. kwietnia, podopieczni Roberta Gorzynika podejmą na wyjeździe ekipę Partyzanta Targowiska.

Wiadomo nie od dzisiaj, że pojedynki z tym rywalem są zacięte do ostatnich minut, nie inaczej będzie i tym razem. Zapraszamy do śledzenia relacji live z Targowisk.

Kotwica: Mularz - M. Zych, Janusz, Ł. Zych, Łach - Balawajder, K. Urbanek, Farbaniec, Rogalski - Jurczak, Słowik

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Sędziują: Wosiewicz, Jagieła, Kielar

ZACZYNAMY

2 - 1:0 !!! co za otwarcie gospodarzy i to po bardzo ładnej akcji. Rozpoczęło się od błędu Łacha, piłkę przejął W. Haznar, nie dał mu rady Ł. Zych, nastepnie oddał futbolówkę Kozubalowi, ten jeszcze dograł do kolegi, który bezbłędnie wykończył sytuację

3 - 1:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jurczak !!!!!!!!!!!!!!! Dośrodkował Rogalski, piłkę zbił Farbaniec, nogę włożył wspomniany Jurczak

10 - Kubal niepilnowany, dobrze, że nieczysto trafił w piłkę

13 -S todolak z 19 metrów uderzał obok słupka

16 - 1:2 !!!!!!!!!!!!!! Znów brawa dla dwójki Rogalski - Jurczak! Dośrodkowanie z prawej strony trafiło do Rogala, ten dograł do Juriego, który bez problemów skierował piłkę do siatki!

24 - bardzo aktywny Rogalski próbuje strzelać, bez kalkulacji, ale bramkarz na posterunku

Minęła 30. minuta gry, widowisko nieco straciło na jakości, więcej przebijanki w środku pola

42 - uffff, z trybun wyglądało, że było blisko bramki samobójczej, Janusz nadział się na odbitą piłkę, jednak mieliśmy tylko róg, z którego nic nie wyniknęło

43 - sporo zamieszania w naszych szeregach sieje Wojciech Haznar, to on napędza każdą akcję miejscowych, koniecznie trzeba na niego zwrócić uwagę w drugich 45 minutach

PRZERWA

Mareczku, dziękuję za pozdrowienia

ZACZYNAMY drugie 45 minut

46 - Partyzanci mają sporo pretensji do pani Wosiewicz, domagają się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką

51 - Farbaniec w indywidualnej akcji, niepotrzebnie szukał dogrania, zamiast strzelać!

58 - podanie z głębi pola od Rogalskiego otrzymał Jurczak, podbiegł z piłką kilkanaście metrów, ograł bramkarza i... strzelił obok słupka

63 - Brawo dla Mularza!!!!!!!! Najwyższy kunszt

65 - Drozd zmienia Jurczaka

69 - Słowik w sytuacji sam na sam, ajajaj niestety lepszy golkiper Targowisk, ale Kony nie odpuszcza, dopada do odbitej piłki, dośrodkowuje, przewrotką strzela Drozd!!!!!!!!!!! WOW, ALEŻ BYŁBY GOL!!!!!!!!!!!!

80 - Rogalskiego zmienia Cieplik

81 - Farbaniec faulowany na 20. metrze, do piłki podchodzi Słowik i uderza nad bramką